بسمه تعالی

 

پژوهشگران محترم بایستی مقالات خود را مطابق فرمت کنفرانس تهیه و مطابق مراحل زیر از طریق وب سایت کنفرانس ارسال نمایند. 

  الف) قبل از ارسال مقاله، نویسنده مسئول بایستی از قسمت "عضویت" ثبت نام کند. جهت اطلاع از چگونگی ثبت نام در سایت به قسمت "ثبت نام" >> "راهنمای ثبت نام" مراجعه نمایید.

  ب) پس از ثبت نام در سایت با ورود به حساب کاریری خود از قسمت "ارسال و پیگیری مقاله"، با وارد کردن اطلاعات خواسته شده بایستی مقاله خود را در سایت کنفرانس آپلود نمایید.

 

نکات مهم:

* نویسندگان محترم بایستی جهت نوشتن متن مقاله خود از فایل Word  که دارای سربرگ کنفرانس است استفاده  نمایند و مقاله خود را دقیقا مطابق با فرمت تهیه مقالات، تنظیم نموده و مقاله را ارسال کنند.  

 

* صرفا ارسال الکترونیکی مقالات قابل قبول خواهد بود. 

 

  
قالب تهیه مقالات را از لینک های زیر دانلود فرمائید:
 
 
 راهنمای نگارش مقاله با فرمت Word

 راهنمای نگارش مقاله با فرمت PDF
 

 

 نمونه فایل مقاله با فرمت Word (فایل دارای سربرگ کنفرانس)
 
 نمونه فایل مقاله با فرمت PDF
 
 
اشکالات متداول در مقالات ارسالی:
1- قرار ندادن متن مقاله در فایل دارای سربرگ کنفرانس. نویسندگان محترم بایستی جهت نوشتن متن مقاله خود از فایل Word  که دارای سربرگ کنفرانس است استفاده نمایند (در قسمت فوق قابل دانلود می‌باشد).
 
2- در اکثر موارد نحوه رفرنس دهی طبق راهنمای تهیه مقالات نیست (در قسمت فوق راهنما قابل دانلود می‌باشد). کلیه منابع مورد استفاده اعم از فارسی و لاتین در پایان مقاله به زبان انگلیسی برگردانده و به ترتیب حروف الفبای نام خانوادگی اولین نگارنده مرتب شوند. در انتهای منابع فارسی عبارت (In Farsi) قید شود. در قسمت منابع اسم مجله به صورت کامل آورده شود و مخفف نباشد. از ذکر منابع بی‌نام و غیرقابل دسترس خودداری شود.
 
3- تعداد صفحات بیش از مقدار ذکر شده است. مقاله ارسالی حداکثر در پنج صفحه و طبق دستورالعمل (صفحه پنجم فقط مخصوص عنوان، اسامی و چکیده انگلیسی است) تهیه شود. 
 
4- فرمت ذکر شده برای جداول رعایت نشده است. لازم است ترجمه انگلیسی عنوان‌های جداول، شکل‌ها و متن داخل جداول در زیر نوشته‌ی فارسی آن‌ها درج شود و اعداد جداول نیز فقط انگلیسی آورده شوند.
 
نویسندگان محترم بایستی حتما فایل راهنمای نگارش مقالات را مطالعه نموده و تمام موارد ذکر شده را رعایت فرمایند
 
تاکید می شود: مقالاتی که مطابق با فرمت تهیه مقالات نباشند، مردود شده و به مرحله چاپ نهایی و صدور گواهی وارد نمی‌شوند.